0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group C
Denmark
-
-
England
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Slovenia
-
-
Serbia
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Europe Euro Group B
Spain
-
-
Italy
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States MLS
Inter Miami CF
۲
۱
Columbus Crew
Finished
۰۳:۰۰
Austin FC
۱
۱
Los Angeles FC
Finished
۰۴:۰۰
Los Angeles Galaxy
۰
۰
New York City FC
inprogress
۰۶:۰۰
D.C. United (Washington)
۰
۱
Atlanta United
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۲
۲
New York Red Bull
Finished
۰۳:۰۰
San Jose Earthquakes
۰
۱
Portland Timbers
inprogress
۰۶:۰۰
Saint Louis City SC
۰
۳
Colorado Rapids
Finished
۰۴:۰۰
Toronto FC
۱
۲
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Sporting Kansas City
۳
۴
Real Salt Lake
Finished
۰۴:۰۰
Charlotte
۲
۲
Orlando City SC
Finished
۰۳:۰۰
FC Cincinnati
۴
۳
Philadelphia Union
Finished
۰۳:۱۵
FC Dallas
۵
۳
Minnesota United
Finished
۰۴:۰۰
Houston Dynamo
۲
۲
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Serie A
Botafogo RJ
۱
۱
Atletico Paranaense
Finished
۰۱:۳۰
Fortaleza CE
۱
۰
Gremio Porto Alegrense RS
Finished
۰۲:۳۰
Internacional RS
۱
۰
Corinthians Paulista
Finished
۰۴:۰۰
Cruzeiro MG
۲
۰
Fluminense RJ
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Clube Goianiense
۱
۲
Criciuma EC
Finished
۰۱:۳۰
Sao Paulo FC
۰
۱
Cuiaba MT
Finished
۰۲:۳۰
EC Juventude
۲
۰
Vasco da Gama RJ
Finished
۰۲:۳۰
  Colombia Primera B
Llaneros FC
۲
۲
Orsomarso
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Copa Argentina
Boca Juniors
۲
۱
Almirante Brown de Lules
Finished
۰۳:۴۰
  Uzbekistan Super League
Navbahor Namangan
-
-
PFK Qizilqum
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Latvia Virsliga
Valmieras FK
-
-
FS Metta/Lu
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Tukums 2000
-
-
FK Liepaja
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Chile Copa Chile
Concon National
۳
۵
Santiago Wanderers
Finished
۰۱:۰۰
San Luis de Quillota
۰
۲
Everton Vina del Mar
Finished
۰۲:۳۰
Municipal Salamanca
-
-
Coquimbo Unido
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CD Quillon
-
-
Colo Colo
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Comunal Cabrero
-
-
Rangers de Talca
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  United States USL League Two
Charlotte Independence 2
۳
۳
West Virginia United
Finished
۰۱:۳۰
Real Central New Jersey
۱
۰
West Chester United
Finished
۰۲:۳۰
Tobacco Road
۴
۱
Wake FC
Finished
۰۲:۳۰
Long Island Rough Riders
۲
۱
Westchester Flames
Finished
۰۰:۰۰
Northern Virginia FC
۰
۲
Virginia Beach
Finished
۰۳:۰۰
AHFC Royals
۵
۵
Corpus Christi
Finished
۰۳:۳۰
Nona FC
۳
۰
Brooke House FC
Finished
۰۲:۳۰
Boston City
۱
۱
Black Rock FC
Finished
۰۲:۳۰
Cedar Stars FC
۱
۲
Morris Elite
Finished
۰۲:۳۰
Tacoma Stars
۰
۰
United Pdx
inprogress
۰۵:۳۰
North Carolina FC U23
۱
۳
Salem City FC
Finished
۰۱:۳۰
Inter Gainesville
۰
۳
Brave SC
Finished
۰۲:۳۰
Dothan United
۰
۲
East Atlanta FC
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Baiano 2
Fluminense De Feira
۰
۱
SSA FC
Finished
۰۱:۳۰
Jacobinense BA
۰
۳
Colo Colo BA
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie C
Ferroviario
۳
۲
Sao Jose EC
Finished
۰۱:۳۰
  United States USL Women
Northern Virginia (W)
۱
۲
Lancaster Inferno (W)
Finished
۰۰:۳۰
AC Connecticut (W)
۳
۴
Manhattan SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Long Island Rough Riders (W)
۷
۰
Paisley Athletic (W)
Finished
۰۲:۳۰
San Francisco Glens SC (W)
۲
۰
Stockton Cargo (W)
Finished
۰۴:۳۰
Michiana FC (W)
۲
۳
Detroit City FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
Chicago City SC (W)
۸
۰
RKC Third Coast (W)
Finished
۰۳:۳۰
Lane United FC (W)
۰
۱
Capital FC Atletica (W)
inprogress
۰۵:۳۰
Swan City SC (W)
۲
۶
Florida Elite Soccer Academy (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Alianza FC (W)
۲
۳
Independiente Santa Fe (W)
Finished
۰۰:۰۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atletico Pantoja
۱
۲
Atlantico Puerto Plata FC
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Gaucho 2
Passo Fundo
۱
۳
EC Veranópolis Recreativo Cultural
Finished
۰۲:۰۰
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
۲
۱
Esportivo Bento RS
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Serie D
Democrata Sete Lagoas
۰
۰
Portuguesa RJ
Finished
۰۲:۰۰
Hercilio Luz
۲
۱
Avenida
Finished
۰۲:۰۰
EC Novo Hamburgo
۲
۱
Concordia AC
Finished
۰۲:۳۰
  United States USL League One
Greenville Triumph SC
۲
۰
Charlotte Independence
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Serie B
Brusque
۰
۰
Avai
Finished
۰۴:۰۰
Coritiba FBC
۱
۰
America Mineiro MG
Finished
۰۴:۰۰
Santos FC Sao Paulo
۲
۰
Goias EC
Finished
۰۱:۳۰
Botafogo SP
۲
۰
AA Ponte Preta
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL Championship
Oakland Roots SC
۱
۱
El Paso Locomotive FC
inprogress
۰۵:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۰
۱
Louisville City FC
Finished
۰۳:۰۰
Birmingham Legion FC
۳
۰
San Antonio FC
Finished
۰۳:۳۰
Tulsa Roughnecks FC
۲
۱
Miami FC
Finished
۰۴:۰۰
  Paraguay Championship Women
Sportivo Luqueno (W)
۴
۰
2 de Mayo (W)
Finished
۰۰:۴۵
Olimpia Asuncion (W)
۲
۲
Libertad Limpeno (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Paulista Women
Palmeiras (W)
-
-
Santos FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Ferroviaria (W)
۵
۱
Marilia (W)
Finished
۰۰:۳۰
Taubate (W)
-
-
Sao Paulo (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Poland IV Liga
Hutnik Warsaw
-
-
MLKS Jozefovia Jozefow
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Centra Ostrow Wielkopolski
-
-
Ostrovia Ostrow Wielkopolski
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  United States WPSL Women
Dade County FC (W)
۳
۱
AGC Football (W)
Finished
۰۳:۰۰
San Ramon (W)
۰
۰
FC Davis (W)
inprogress
۰۵:۳۰
Maplebrook Fury (W)
۱
۶
Minnesota Thunder Academy (W)
Finished
۰۴:۳۰
SoCal Dutch Lions (W)
۰
۰
San Diego Srikers (W)
inprogress
۰۵:۳۰
Salvo SC (W)
۶
۰
Manitou FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Canada Premier League
York United FC
۲
۰
Pacific FC
Finished
۰۲:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Miami Dutch Lions FC
۵
۰
Global Soccer Pathways
Finished
۰۰:۳۰
Minnesota Blizzard
۲
۳
Siouxland United FC
Finished
۰۳:۳۰
New Orleans Jesters
۱
۲
Tallahassee SC
Finished
۰۳:۳۰
  Venezuela Copa Venezuela
Universidad Central de Venezuela
۱
۰
Deportivo Nueva Esparta
Finished
۰۱:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Paraguay U20
۰
۱
Ecuador U20
Finished
۰۰:۱۵
Chile U20
۱
۰
Canada U20
Finished
۰۳:۰۰
  United States NISA
Maryland Bobcats
۵
۱
Savannah Clovers
Finished
۰۲:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Skovde IFK
-
-
Saffle SK
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Finland Ykkosliiga
SJK Akatemia
-
-
Kotkan Tyovaen Palloilijat
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Ecuador Serie B
Indepiendente Juniors
-
-
Club 9 de Octubre
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Tunisia Ligue 1
Club Sportif Sfaxien
-
-
Esperance Tunis
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Chile Primera Division
Nublense
-
-
Huachipato
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Sweden Elitettan Women
IK Uppsala (W)
-
-
Alingsas FC United (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Mallbackens IF (W)
-
-
Lidkopings FK (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Vietnam V-League
Becamex Binh Duong FC
-
-
Hoang Anh Gia Lai
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Nam Dinh
-
-
Hong Linh Ha Tinh
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Binh Dinh
-
-
Ha Noi
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Cong Anh Ha Noi
-
-
Hai Phong
بازی شروع نشده است
۱۵:۴۵
  Brazil Copa Espirito Santo
Desportivo Ferroviaria
۳
۱
Real Noroeste Capixaba FC
Finished
۰۲:۳۰
  United States NWSL
NJ/NY Gotham FC (W)
۲
۱
San Diego Wave (W)
Finished
۰۲:۳۰
Angel City FC (W)
۲
۱
Racing Louisville FC (W)
inprogress
۰۵:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Laanemaa JK Haapsalu
-
-
Tartu Kalev
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Pärnu JK
-
-
FC Kuressaare II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Vastra Frolunda IF
-
-
BK Astrio
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Husqvarna FF
-
-
Jonsereds IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Brazil Brasileiro U20
Botafogo RJ U20
-
-
Bragantino U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Fortaleza EC U20
-
-
EC Bahia U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Sleipner IK Norrkoping
-
-
Mjolby AI FF
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Brazil Catarinense U20
Hercilio Luz U20
-
-
Figueirense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Sweden Damallsvenskan
Trelleborgs FF (W)
-
-
BK Hacken (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Rosengard (W)
-
-
KIF Orebro (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
HJS Akatemia
-
-
SexyPoxyt
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Sweden Division 1 Sodra
Tvaakers IF
-
-
Onsala BK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Eskilsminne IF
-
-
Ariana FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Falkenbergs FF
-
-
Lunds BK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Vasalunds/Essinge IF
-
-
FC Stockholm Internazionale
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
IFK Stocksund
-
-
Hammarby Talang Ff
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Karlbergs BK
-
-
United IK Nordic
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Norway NM Cup U19
Stromsgodset U19
-
-
Kongsvinger U19
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Lorenskog U19
-
-
Tromso U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Stabaek U19
-
-
Skeid U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Lillestrom U19
-
-
Baerum SK U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Valerenga U19
-
-
Lyn U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Brann U19
-
-
Fana U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Ethiopia Premier League
Shashemene Kenema City
-
-
Fasil Kenema
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  World Friendly Club Matches
Sepsi Sfantu Gheorghe
-
-
FC Unirea 2004 Slobozia
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
Grotta (W)
-
-
Fram Reykjavik (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید